45455 Fohundar, figurin, 4 st, Kina, högsta 31 cm

Fohundar, figurin, 4 st, Kina, högsta 31 cm
- Skick:Nagg, skador
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 430 SEK |