45707 Karmstolar, Bauhaus, stålrör, trä och rotting, Italien

Karmstolar, Bauhaus, stålrör, trä och rotting, Italien
  • Karmstolar, Bauhaus, stålrör, trä och rotting, Italien

Karmstolar, Bauhaus, kromade stålrör, vitlackerat trä och flätad rotting, ca 1990-tal, Italien

Höjd 81 cm

Höjd 46 cm

Bredd 60 cm

  • Skick:Bruksslitage, skav, fläckar, två stolar med nedsutten sits

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18