45711 Mat- och kaffeservis, 88 delar, Scherzer

Mat- och kaffeservis, 88 delar, Scherzer
- Skick:Nagg förekommer, slitage på gulddekor
| Värdering | 600 - 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |