45563 Matservis, 51 delar, Karlskrona

Matservis, 51 delar, Karlskrona
- Skick:Nagg och slitage på gulddekor förekommer
| Värdering | 500 - 600 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |