45720 Matta, rölakan, 230x175 cm

Rölakanmatta med grön botten och dekor av solnedgång samt träd, mått ca 230 x 175 cm
- Skick:Bruksslitage, smärre smuts och små skador
| Värdering | 500 - 600 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |