45648 Skåp, Swedish Modern, alm, 40-tal, höjd 134 cm

Skåp, Swedish Modern, alm, 40-tal, höjd 134 cm
  • Skåp, Swedish Modern, alm, 40-tal, höjd 134 cm

Skåp, Swedish Modern, alm med intarsia, ca 1940-tal

Höjd 134 cm

Bredd 104 cm

Djup 40 cm

  • Skick:Bruksslitage, mindre skav, toppskiva med lackskador, halva bakstycket saknas

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18