45628 Stilbyrå med marmorskiva, 1900-tal, bredd 72 cm

Stilbyrå med marmorskiva, 1900-tal, bredd 72 cm
  • Stilbyrå med marmorskiva, 1900-tal, bredd 72 cm

Byrå av stilmodell, två lådor, fanerad med intarsia, beslag i mässing, skiva i röd marmor, 1900-tal

Bredd 72 cm

Djup 36 cm

Höjd 68 cm

  • Skick:Brukssltiage, mindre skav

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18