45628 Stilbyrå med marmorskiva, 1900-tal, bredd 72 cm

Byrå av stilmodell, två lådor, fanerad med intarsia, beslag i mässing, skiva i röd marmor, 1900-tal
Bredd 72 cm
Djup 36 cm
Höjd 68 cm
- Skick:Brukssltiage, mindre skav
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |