45272 Vettar, 2 st, trä/kork, delvis äldre

Vettar, 2 st, bemålat trä samt kork, delvis äldre, längd 33 cm och mindre
- Skick:Bruksslitage, skador
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |