24701 Slipsar, 23 st, Hugo Boss, bl a vintage
Slipsar, 23 st, Hugo Boss, bl. a. vintage
- Skick:Bruksslitage, fläckar och mindre skador kan förekomma
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |