24703 Slipsar, 6 st, "The Beatles", Manhattan
Slipsar, 6 st, "The Beatles", Manhattan
- Skick:Bruksslitage, fläckar och mindre skador kan förekomma
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |