40607 Sängbord, ett par, jugend, trä/marmor, höjd 72 cm

Sängbord, ett par, jugend, trä/marmor, höjd 72 cm
  • Sängbord, ett par, jugend, trä/marmor, höjd 72 cm

Sängbord med låda, ett par, jugend, stomme i mörkbetsat trä, lös skiva i carraramarmor, beslag i mässing, tidigt 1900-tal

Höjd 72 cm

Bredd 40 cm

Djup 35 cm

  • Skick:Bruksslitage, ställvis hårt, skav, märken, benens avslut med fanérskador

Värdering1 600 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18