45265 Bakelitbestick, 52 delar, 1900-tal

Bakelitbestick, 52 delar, 1900-tal
  • Bakelitbestick, 52 delar, 1900-tal

Bestick, 52 delar, stål med skaft i ljus bakelit, ca 1900-talets mitt

  • Skick:Bruksslitage, skador finns

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18