45329 Kontorsstol, ek, 18/1900-tal

Kontorsstol, ek, ca sekelskifte 18/1900-tal, sitthöjd ca 60 cm
- Skick:Bruks- och åldersrelaterat slitage, lagning
| Värdering | 400 - 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |