45421 Aftonväska, textil/gulmetall, 1900-tal, längd 18 cm

Aftonväska, textil/gulmetall, 1900-tal, längd 18 cm
  • Aftonväska, textil/gulmetall, 1900-tal, längd 18 cm

Aftonväska, svart textil med gulmetall, invändigt med sminkspegel, kam och näsduk, ca 1900-talets första hälft, mått 11 x 18 cm

  • Skick:Smärre bruksslitage, en saknad dekorsten

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18