45421 Aftonväska, textil/gulmetall, 1900-tal, längd 18 cm

Aftonväska, svart textil med gulmetall, invändigt med sminkspegel, kam och näsduk, ca 1900-talets första hälft, mått 11 x 18 cm
- Skick:Smärre bruksslitage, en saknad dekorsten
| Värdering | 250 - 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 220 SEK |