45424 Drinkskedar, 12 st, 1800-tal, nysilver, M&T.B, Danmark

Drinkskedar, 12 st, 1800-tal, nysilver, M&T.B, Danmark
  • Drinkskedar, 12 st, 1800-tal, nysilver, M&T.B, Danmark

Drinkskedar i nysilver, 12 st, 1800-talets slut, Madsen & T. Baagøe, Köpenhamn, Danmark, längd 12,5 cm

  • Skick:Bruksslitage, silversvärta

Värdering200 - 250 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18