45455 Fohundar, figurin, 4 st, Kina, högsta 31 cm

Fohundar, figurin, 4 st, Kina, högsta 31 cm
  • Fohundar, figurin, 4 st, Kina, högsta 31 cm

  • Skick:Nagg, skador

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)430 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18