45480 Kaffeservisdelar, 21 st, "Golden Sun", B&G

Kaffeservisdelar, 21 st, "Golden Sun", Bing & Gröndahl, Danmark
8 st kaffekoppar, höjd 8 cm
9 st kaffefat, diameter 14 cm
4 st assietter, diameter 17 cm
- Skick:Hårt bruksslitage, slitage på gulddekor, ett kaffefat med nagg, två kaffefat med spricka
| Värdering | 600 - 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 430 SEK |