45585 Servisdelar, 24 delar, flintgods, "Willow", Gustavsberg

Servisdelar, 24 delar, flintgods, "Willow", Gustavsberg
  • Servisdelar, 24 delar, flintgods, "Willow", Gustavsberg

Servisdelar, 24 delar, flintgods, "Willow", tidigt 1900-tal, Gustavsberg

8 st tallrikar diameter 22,5 cm

8 st djupa tallrikar diameter 23,5 cm

8 st assietter diameter 17,5 cm

  • Storlek:Krackelyr, några delar med missfärgning, främst assietter, enstaka nagg kan förekomma

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)330 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18