45585 Servisdelar, 24 delar, flintgods, "Willow", Gustavsberg

Servisdelar, 24 delar, flintgods, "Willow", tidigt 1900-tal, Gustavsberg
8 st tallrikar diameter 22,5 cm
8 st djupa tallrikar diameter 23,5 cm
8 st assietter diameter 17,5 cm
- Storlek:Krackelyr, några delar med missfärgning, främst assietter, enstaka nagg kan förekomma
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 330 SEK |