45624 Stolar, ett par, nyrokoko, 1900-tal

Stolar, ett par, nyrokokostil, broderad dyna, ca 1900-talets mitt
Höjd 93 cm
Sitthöjd 45 cm
Bredd 45 cm
- Skick:Smärre bruksslitage
| Värdering | 250 - 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |