45644 Byrå, furu, 80-tal, bredd 78 cm

Byrå, furu, 80-tal, bredd 78 cm
  • Byrå, furu, 80-tal, bredd 78 cm

Byrå med tre större och tre mindre lådor, furu, ca 1980-tal

Bredd 78 cm

Höjd 73 cm

Djup 40 cm

  • Skick:Bruksslitage, skav, märken

Värdering200 - 250 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18