44849 Skivspelare, Pioneer, PL-112D, 70-tal, Japan

Skivspelare, Pioneer PL-112D, ca 1970-tal, Japan
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, huv med större slitage, böjd nål
| Värdering | 400 - 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 330 SEK |