45753 Inkeri Leivo, servis, 88 delar, "Arctica", Arabia

Inkeri Leivo, servis, 88 delar, "Arctica", Arabia
  • Inkeri Leivo, servis, 88 delar, "Arctica", Arabia

Inkeri Leivo, Mat-, kaffe- och teservis, 88 delar, varav 12+12+12+12 st matservis, 6 st tekoppar med fat, 11 st kaffekoppar med fat, samt diverse extra fat och serveringsdelar, "Arctica", Arabia

  • Skick:Enstaka nagg finns, hårt bruksslitage med bestickmärken

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18