28662 Arne Jacobsen, taklampa, "Biljard Pendel", Louis Poulsen, Ø 38 cm
Arne Jacobsen, taklampa, "Biljard Pendel", kopparfärgad lampskärm, ca 1950/60-tal, Louis Poulsen, diameter ca 38 cm
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage med mindre skav
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |