31303 Bengt Böckman, litografi, 75/199, signerad. 64x91 cm
Bengt Böckman, färglitografi, motiv med galopphästar, numrerad 75/199, signerad. mått med ram ca 64x91 cm
- Skick:Blad något fläckigt i nederkant
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |