45274 Bok, "La Tapisserie Gothique", tidigt 1900-tal

Bok, "La Tapisserie Gothique", lösa blad med detaljerade gotiska gobelänger, tidigt 1900-tal
- Skick:Bruksslitage, ej fullständigt genomgången
| Värdering | 400 - 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |