23339 Bordslampa, plåt, ca 1950-tal
Bordslampa, plåt, ca 1950-tal, ojordad kontakt, höjd ca 24 cm
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, smärre skav
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |