23338 Fotogenlampa, majolika, jugend, Matadorbrenner, höjd 64 cm

23338a_8db26df7c1b2969_med.jpeg
  • 23338a_8db26df7c1b2969_sm.jpeg
  • 23338b_8db26df7bad9e85_sm.jpeg
  • 23338c_8db26df7aa9b318_sm.jpeg
  • 23338d_8db26df7c869986_sm.jpeg
  • 23338e_8db26df7c7353da_sm.jpeg

Fotogenlampa, majolika, jugend, bemålad kupa, Matadorbrenner, sannolikt kompletterad med ovandel från annan lampa, höjd ca 64 cm

  • Skick:Krackelyr, nagg

Värdering700 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)550 SEK