32451 Simon Gate, vas, Orrefors, signerad, höjd 25,5 cm
Simon Gate, vas, bruntonad glasmassa, Orrefors, signerad, höjd 25,5 cm
- Skick:Litet nagg på nedre kant av midjan
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |