32605 Spegel, Swedish Modern, mässing, 40/50-tal, sannolikt NK, 116x47 cm

32605a_8dc7268c5df5ca6_med.jpeg
  • 32605a_8dc7268c5df5ca6_sm.jpeg
  • 32605b_8dc7268c7706b2b_sm.jpeg
  • 32605c_8dc7268c8bed06a_sm.jpeg
  • 32605d_8dc7268ca29ed8d_sm.jpeg
  • 32605e_8dc7268cbaa8551_sm.jpeg
  • 32605f_8dc7268cd3f30cc_sm.jpeg

Spegel, Swedish Modern, mässingsram, bakstycke i furu, ca 1940/50-tal, sannolikt Nordiska Kompaniet, mått ca 116x47 cm

Hemleverans Stockholm 1300 kr inkl. moms

Helleverans Göteborg 1050 kr inkl. moms

  • Skick:Anlupen metall
  • Proveniens:Konstnären Kristian Holmqvists dödsbo

Värdering4 000 - 5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK