27797 Vicke Lindstrand, figurin, Upsala Ekeby
Vicke Lindstrand, figurin, Upsala Ekeby, signerad, höjd inklusive träsockel 21 cm
- Skick:Lagning på ett ben samt ett öra
Värdering | 1 000 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |