Starts: 19 Mar 2023 19:40Ends from: 2 Apr 2023 17:00
Karljohans Utvalda (2/4)
- FurnitureClear filters
23331
Dokumentskåp, ek, ca 1970-tal
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
23330
Fåtöljer, ett par, teak/rotting
Final bid4,600 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
23422
Tamburmajor, vägghängd, trä, höjd 50 cm
Final bid100 SEK
Est200 - 250 SEK
23448
Hatthylla, gulmetall, 70/80-tal, bredd 120 cm
Final bid100 SEK
Est200 - 250 SEK
23483
Hylla, vägghängd, med glashyllor och speglar
Final bid550 SEK
Est300 - 400 SEK
23559
Satsbord, 3 delar, mahogny, 1900-tal
Final bid350 SEK
Est200 - 300 SEK
23560
Stol, ek, skuren dekor, tidigt 1900-tal
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
23596
Spinnrock, SAS SH, bok, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
23655
Gillis Lundgren, hylla, teak, "System", IKEA
Final bid950 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
23660
Kista, bemålad, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
23656
Soffbord, teak, Alberts, Tibro, 1960-tal
Final bid160 SEK
Est500 - 700 SEK
23661
Byrå med sittdel, furu, 1900-talets slut
Est150 - 250 SEK
23662
Soffbord, furu, 70/80-tal
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
23663
Fåtölj, furu, 1970-tal
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
23664
Pinnstolar, 4 st, teak/bok, 50/60-tal
Final bid600 SEK
Est400 - 600 SEK
23666
Hallmöbel, furu, 70/80-tal
Est150 - 200 SEK
23669
Kamferkista, trä, orientalisk
Final bid120 SEK
Est400 - 500 SEK
23671
Pinnstolar, ett par, bok, 50/60-tal
Final bid250 SEK
Est200 - 250 SEK
23654
Alf Svensson, soffbord, teak, "Forma", Tingströms
Final bid2,300 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
23657
Dan Ihreborn, karmstolar, ett par, Kinnarps, stål och skinn
Final bid2,100 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
23679
Färgat glas, 4 delar, vaser, figurin, höjd 20,5 cm och mindre
Est200 - 250 SEK
23691
Sideboard, teak, 60-tal, bredd 87 cm
Final bid250 SEK
Est500 - 600 SEK
23692
Piedestal, rosa marmor, belysning, höjd 76 cm
Final bid550 SEK
Est300 - 400 SEK
23693
Köksbord, Perstorpsskiva, längd 90-150 cm
Final bid100 SEK
Est250 - 300 SEK
23694
Matsalsmöblemang, 5 delar, bord & stolar, furu, 80-tal
Est300 - 400 SEK
23696
Pallar, piedestal, bord, 5 delar
Final bid140 SEK
Est300 - 400 SEK
23737
Serveringsvagn, 1900-tal, höjd 61 cm
Final bid350 SEK
Est200 - 300 SEK