45300 Avlastningsbord, björk/stål, längd 85 cm

Avlastningsbord med stringben, skiva i björk, ca 2000-tal
Längd 85 cm
Bredd 50 cm
Höjd 72 cm
- Condition:Bruksslitage, bordsskiva med mycket repor, sitsar med fläckar
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |