45291 Karmstolar, ett par, bambu/rotting, 1900-tal

Karmstolar, ett par, bambu/rotting, ca 1900-talets slut
Höjd 96 cm
Sitthöjd 45 cm
Bredd 59 cm
- Condition:Bruksslitage, skav, mindre skador
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |