45288 Matgrupp, 5 delar, valnöt, 1900-talets andra hälft

Matgrupp, 5 delar, valnöt, runt bord med iläggsskiva samt stolar klädda med ljus textil, 1900-talets andra hälft,
Bordets mått, ca
Diameter 115 cm
En iläggsskiva á 44 cm
Höjd 73 cm
- Condition:Bruksslitage, skav
| Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |