45105 Vitrinskåp, furu, 80-tal, höjd 171 cm

Tvådelat vitrinskåp, furu, nederdel med byrå, ovandel med två öppningsbara glasdörrar, ca 1980-tal
Höjd 171 cm
Bredd 75 cm
Djup 40 cm
- Condition:Bruksslitage, skav
| Estimate | 400 - 500 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |