45088 Börge Mogensen, matbord, "Asserbo", Karl Andersson & Söner

Børge Mogensen, matbord, "Asserbo", furu, detaljer i mässing, ca 1960-tal, Karl Andersson & Söner, etikettmärkt
Längd 170 cm
Bredd 95 cm
Höjd 72 cm
- Condition:Bruksslitage, repor, solbleknad
| Estimate | 5,000 - 6,000 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |