45288 Matgrupp, 5 delar, valnöt, 1900-talets andra hälft

Matgrupp, 5 delar, valnöt, 1900-talets andra hälft
  • Matgrupp, 5 delar, valnöt, 1900-talets andra hälft

Matgrupp, 5 delar, valnöt, runt bord med iläggsskiva samt stolar klädda med ljus textil, 1900-talets andra hälft,

Bordets mått, ca

Diameter 115 cm

En iläggsskiva á 44 cm

Höjd 73 cm

  • Condition:Bruksslitage, skav

Estimate1,000 - 1,200 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK