45295 Mindre möbler, 5 delar, piedestal, pall, tidningskort, m.m.

Mindre möbler, fem delar, piedestaler, pall, tidningskorg, m.m., höjd 81 cm och mindre, längd 57 cm
- Condition:Bruksslitage, repor, skav
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |