45298 Matgrupp, 7 delar, furu, Furusnickarn, längd 133 cm

Matgrupp, 7 delar, furu, Furusnickarn, längd 133 cm
  • Matgrupp, 7 delar, furu, Furusnickarn, längd 133 cm

Matgrupp, 7 delar, ovalt bord samt sex stolar med textilklädd sits, furu, ca 1980-tal, Furusnickarn, brännmärkt

Bordets mått, ca

Längd 133 cm

Bredd 89 cm

Höjd 74 cm

  • Condition:Bruksslitage, bordsskiva med mycket repor, sitsar med fläckar

Estimate600 - 800 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK