45319 Piedestal, furu, höjd 86 cm

Piedestal, furu med fyra svarvade ben, va 1980-tal, höjd 86 cm
- Condition:Bruksslitage
| Estimate | 200 - 250 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |