45088 Börge Mogensen, matbord, "Asserbo", Karl Andersson & Söner

Börge Mogensen, matbord, "Asserbo", Karl Andersson & Söner
  • Börge Mogensen, matbord, "Asserbo", Karl Andersson & Söner

Børge Mogensen, matbord, "Asserbo", furu, detaljer i mässing, ca 1960-tal, Karl Andersson & Söner, etikettmärkt

Längd 170 cm

Bredd 95 cm

Höjd 72 cm

  • Skick:Bruksslitage, repor, solbleknad

Värdering5 000 - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18