45105 Vitrinskåp, furu, 80-tal, höjd 171 cm

Vitrinskåp, furu, 80-tal, höjd 171 cm
  • Vitrinskåp, furu, 80-tal, höjd 171 cm

Tvådelat vitrinskåp, furu, nederdel med byrå, ovandel med två öppningsbara glasdörrar, ca 1980-tal

Höjd 171 cm

Bredd 75 cm

Djup 40 cm

  • Skick:Bruksslitage, skav

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18