45127 Dokumentfack, ek, tidigt 1900, bredd 37 cm

Dokumentfack, ek, tidigt 1900, bredd 37 cm
  • Dokumentfack, ek, tidigt 1900, bredd 37 cm

Dokumentfack, ek, tidigt 1900-tal, bredd 37 cm, höjd 30 cm

  • Skick:Bruksslitage, masksting, bakstycke med skada, saknar jalusi

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18