45127 Dokumentfack, ek, tidigt 1900, bredd 37 cm

Dokumentfack, ek, tidigt 1900-tal, bredd 37 cm, höjd 30 cm
- Skick:Bruksslitage, masksting, bakstycke med skada, saknar jalusi
| Värdering | 250 - 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |