45291 Karmstolar, ett par, bambu/rotting, 1900-tal

Karmstolar, ett par, bambu/rotting, 1900-tal
  • Karmstolar, ett par, bambu/rotting, 1900-tal

Karmstolar, ett par, bambu/rotting, ca 1900-talets slut

Höjd 96 cm

Sitthöjd 45 cm

Bredd 59 cm

  • Skick:Bruksslitage, skav, mindre skador

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18