45293 Karmstol, bonad björk, tidigt 1900-tal

Karmstol, bonad björk, broderad sittdyna, tidigt 1900-tal
Höjd 93 cm
Sitthöjd 47 cm
Bredd 60 cm
- Skick:Bruksslitage, mindre skav
| Värdering | 250 - 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |