45295 Mindre möbler, 5 delar, piedestal, pall, tidningskort, m.m.

Mindre möbler, 5 delar, piedestal, pall, tidningskort, m.m.
  • Mindre möbler, 5 delar, piedestal, pall, tidningskort, m.m.

Mindre möbler, fem delar, piedestaler, pall, tidningskorg, m.m., höjd 81 cm och mindre, längd 57 cm

  • Skick:Bruksslitage, repor, skav

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18