45300 Avlastningsbord, björk/stål, längd 85 cm

Avlastningsbord, björk/stål, längd 85 cm
  • Avlastningsbord, björk/stål, längd 85 cm

Avlastningsbord med stringben, skiva i björk, ca 2000-tal

Längd 85 cm

Bredd 50 cm

Höjd 72 cm

  • Skick:Bruksslitage, bordsskiva med mycket repor, sitsar med fläckar

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18