45319 Piedestal, furu, höjd 86 cm

Piedestal, furu, höjd 86 cm
  • Piedestal, furu, höjd 86 cm
  • Piedestal, furu, höjd 86 cm
  • Piedestal, furu, höjd 86 cm
  • Piedestal, furu, höjd 86 cm

Piedestal, furu med fyra svarvade ben, va 1980-tal, höjd 86 cm

  • Skick:Bruksslitage

Värdering200 - 250 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18