45543 Rolf Lembke, litografi, 82/300, signerad, 61x61 cm

Rolf Lembke, litografi, 82/300, signerad, 61x61 cm
  • Rolf Lembke, litografi, 82/300, signerad, 61x61 cm

Rolf Lembke, litografi, "Fågelskådaren", signerad, numrerad 82/300, 61 x 61 cm med ram

    Värdering300 - 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

    Måndag 13-19

    Tisdag 13-18

    Onsdag 13-18