45733 Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad "P Hansen", 112x124 cm

Oidentifierad konstnär, blandteknik, "Undervegetation", signerad "P Hansen", 112 x 124 cm med ram
- Skick:Mindre skador
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |